-25 % sur tout l'univers de Noël!
-25 % sur tout l'univers de Noël!
-25 % sur tout l'univers de Noël!
Aller au contenu principal

Airco mobile Qlima PH 534

599.00
Prijs: 473.21 euro
Avec la carte GAMMAplus
21% adp 40.-
Cet article n'est malheureusement plus disponible

Information produit

  • Classe d'énergie: A
Qlima

Caractéristiques

Produit
Numéro d'article614850
EAN8713508777344
Poids du produit31000 gr
Hauteur du produit715 mm
Longueur du produit350 mm
Largeur du produit435 mm
TypePH 534
MarqueQlima

Avis

4 avis clients
5 étoiles
0 avis
4 étoiles
3 avis
3 étoiles
1 avis
2 étoiles
0 avis
1 étoile
0 avis
Photos de clients
Avis avec le plus d’étoiles
4/5
Doet wat hij moet doen en handig met de app.
Deze heb ik nu meer dan een maand in gebruik, wel voor een kleinere ruimte van 10m²(veranda), is dit ideaal om snel koeler te krijgen, voor een grotere ruimte heeft hij wel wat meer tijd nodig wat normaal is. Het is en blijft een warmtepomp met compressor dus dat hoor je wat normaal is maar toch aan de luide kant in ventilator modus is hij wel heel wat stiller. De verwarmingsfucntie heb ik ook al uitgeprobeerd en werkt goed, maar omdat het de laatste tijd toch warm genoeg is zal dit meestal voor de winter zijn . Voor de luchtafvoer heb ik het bijgeleverde stuk moeten aanpassen omdat dit te klein is voor een schuifraam. De app is ook handig, maar voornamelijk wordt bij ons de afstandsbediening gebruikt. Mijn keuze om dit toestel te nemen lag voornamelijk bij het feit dat het koelmiddel propaan (R290) is wat heel wat milieuvriendelijker is dan de andere koelmiddelen zoals R410A, enz.., deze zullen na verloop van tijd allemaal uitgerangeerd worden door milieuwetgevingen.
Goebert
25 août 2018
4/5
Heerlijke verkoeling
Heb deze nu enkel weken draaien op de slaapkamer en ben er zeer tevreden van. Koelt prima, op 20 minuten voelt de ruimte lekker koel aan. Minpuntje is het geluid maar dat heb je met alle mobiele airco's. Prachtig is de instelling via een app, ook de timer instelling waarbij ik de airco heb ingesteld dat ze tijdens de nacht stilaan minder koelt tot de ochtend enkel nog ventilatie. Dit is nog zuinig ook.
De Vosjes
5 août 2018
4/5
Goede mobiele airco
Recentelijk aangekocht in de gamma door het feit dat de meeste airco's op andere plaatsen waren uitverkocht.Ik ben blij dat ik deze heb gekocht !
JK2
4 août 2018