Papier peint intissé Graham & Brown Easy chevron blanc nacré 4085-21 10 m x 52 cm
Prijs: 22.99 euro
Cet article n'est malheureusement plus disponible
Information produit
Sur commande dans les magasins
Avis
4 avis clients
5 étoiles
4 avis
4 étoiles
0 avis
3 étoiles
0 avis
2 étoiles
0 avis
1 étoile
0 avis
Avis avec le plus d’étoiles
5/5
Mooi behang
Ik twijfelde aan de glans maar eenmaal op de muur is het niet te "shiny". De glans geeft net iets extra's, een wat luxere uitstraling. Het behang liet zich fijn verwerken. Wel even opletten welke kanten je tegen elkaar zet! Ook de kleur is mooi, net iets warmer dan wit.
Bernie
7 mars 2021
5/5
Beoordeling
Super product makkelijk aan te brengen en geeft een prachtig eind resultaat zou het zeker aanbevelen
Loontje
2 mars 2021
5/5
Mooi behang makkelijk aan te brengen
behang is prima en vriendelijk
Winger54
10 février 2021
Caractéristiques
| Produit | |
|---|---|
| Numéro d'article | 392715 |
| EAN | 8711444551622 |
| Poids du produit | 1159 gr |
| Hauteur du produit | 91 mm |
| Longueur du produit | 91 mm |
| Largeur du produit | 534 mm |
| Marque | Superfresco Easy |
| Écochèque | Oui |