Pavillon Calex 1 trou blanc mat
Prijs: 7.49 euro
Cet article n'est malheureusement plus disponible
Information produit
- Matériau:
Caractéristiques
| Produit | |
|---|---|
| Numéro d'article | 628028 |
| EAN | 8712879140597 |
| Poids du produit | 124 gr |
| Hauteur du produit | 25 mm |
| Longueur du produit | 100 mm |
| Largeur du produit | 100 mm |
| Marque | CALEX |
| Écochèque | Oui |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Avis
19 avis clients
5 étoiles
10 avis
4 étoiles
6 avis
3 étoiles
0 avis
2 étoiles
2 avis
1 étoile
1 avis
Avis avec le plus d’étoiles
5/5
Mooie oplossing
Betere oplossing dan die plastic dingen
15 janvier 2022
5/5
Prima afwerking bij montage van een hanglamp.
Nette afwerking, meerdere bevestigingsmogelijkheden.
Arnold
11 février 2021
5/5
Mooi en goedkoop
Mooi en goedkoop. Makkelijk te installeren.
Mike
20 janvier 2020