Store bateau standard à baleines occultant GAMMA 2203 blanc 120x180 cm
Prijs: 74.99 euro
Cet article n'est malheureusement plus disponible
Information produit
- Famille de couleurs: Blanc
- Convient pour: Fenêtre fixe
- Degré d'obscurcissement: Occultant
Les stores bateau de GAMMA sont des stores élégants équipés de baleines, ce qui vous permet de remonter le store en intervalles puis de le descendre tout aussi facilement. Faites votre choix parmi plusieurs dimensions, matériaux et coloris comme ce store bateau occultant de 120 cm sur 180 cm en tissu blanc uni, que vous pouvez accrocher aussi bien à votre plafond qu’à votre fenêtre. Tuyau : utilisez le store bateau avec la cordelette livrée en annexe.
Caractéristiques
| Produit | |
|---|---|
| Numéro d'article | 524867 |
| EAN | 8711247848219 |
| Poids du produit | 1230 gr |
| Hauteur du produit | 1800 mm |
| Longueur du produit | 35 mm |
| Largeur du produit | 1200 mm |
| Type | 180 x 120 cm 2203 |
| Marque | GAMMA |
Mode d'emploi et catalogues
Avis
3 avis clients
5 étoiles
0 avis
4 étoiles
0 avis
3 étoiles
0 avis
2 étoiles
0 avis
1 étoile
3 avis
Avis avec le plus d’étoiles
1/5
Schande
Bij afhaling vastgesteld dat de gordijn niet nieuw was.
Verpakking terug dichtgeplakt en de gordijn was vies en vuil.
Een schande dat zoiets nog verkocht wordt, ondanks de korting.
Tim
26 août 2021
1/5
onvoldoende kwaliteit
Dit gordijn valt helaas tegen. Het gordijn is beschadigd over de hele breedte en de touwtjes die het gordijn omhoog trekken schieten uit de kunsstof klemmetjes, waarna de kluwe ontrafeld moet worden om het te herstellen. Vervolgens gebeurt het opnieuw . .. geen plezier van.
van Drecht
26 février 2021
1/5
Valt steeds naar beneden
Misschien ligt het aan mijn muur, maar dit gordijn valt steeds naar beneden met pluggen en al. Het ophangsysteem bestaat uit drie plastic houders die je aan de muur schroeft. Bij mij is dit niet afdoende, het gordijn is te zwaar. Als het gordijn hangt, moet ik het heel voorzichtig open en dicht doen. Nu het voor de zoveelste keer naar beneden gekomen is, geef ik het op. Wat ben ik hier ongelukkig van geworden.
Pluspunt: verduisterd wel heel goed.
Eelke
15 mars 2017