Store enrouleur occultant GAMMA 3639 vert 210x190 cm
Prijs: 110 euro
Cet article n'est malheureusement plus disponible
Information produit
- Famille de couleurs: Vert
- Convient pour: Fenêtre fixe
- Degré d'obscurcissement: Occultant
Les stores à enrouleur de GAMMA sont une solution rapide, simple et avantageuse pour occulter vos fenêtres. Choisissez entre plusieurs dimensions, matériaux et coloris comme ce modèle occultant uni de 210 sur 190 cm en textile synthétique vert 3639. Conseil : fixez les stores à l'intérieur ou sur votre fenêtre ou au plafond et enroulez-les à l'aide de la chaînette que vous pouvez fixer à gauche ou à droite du store.
Caractéristiques
| Produit | |
|---|---|
| Numéro d'article | 524226 |
| EAN | 8711247841913 |
| Poids du produit | 2447 gr |
| Hauteur du produit | 1900 mm |
| Longueur du produit | 60 mm |
| Largeur du produit | 2100 mm |
| Type | 190 x 210 cm 3639 |
| Marque | GAMMA |
Mode d'emploi et catalogues
Avis
4 avis clients
5 étoiles
0 avis
4 étoiles
3 avis
3 étoiles
0 avis
2 étoiles
1 avis
1 étoile
0 avis
Avis avec le plus d’étoiles
4/5
Prima gordijn
Gordijn bevalt prima. Makkelijk op te hangen. Alleen moest ik het nog in de rol bevestigen. Er komt langs de zijkanten en bovenkant nog licht, maar daar is niets aan te doen als je het gordijn voor en niet tussen het kozijn bevestigd.
Ik ben tevreden over de kwaliteit en de kleur.
Nance
11 août 2021
4/5
Zeer goed verduisterend en leuke kleur.
Mooi gekleurd rolgordijn en makkelijk aan te passen in de breedte, (hoogte is natuurlijk logisch)
Bij het installeren van deze rolgordijnen moet je wel goed oppassen met vuil, al het vuil zie je meteen! let dus op het stof van de buitenzijde van de verpakking, en eventuele olie die wat uit de lagers is gelekt. Gelukkig zijn ze ook weer redelijk schoon te maken met een vochtig doekje.
Een rolmaat is aan te raden, dat lintje wat je erbij krijgt stelt niets voor. Goed gereedschap scheelt een hoop.
DIY Chris
17 octobre 2018
4/5
Mooie kleur en echt verduisterend
Ik vind dat de kleur niet afwijkt van de kleur op de foto en het verduistert de kamer goed. Ik kon het ook redelijk snel bevestigen en ben er tot nu toe erg tevreden mee!
FM10
1 septembre 2016