Store enrouleur occultant uni GAMMA 5715 blanc neige 240x190 cm
Prijs: 109 euro
Cet article n'est malheureusement plus disponible
Information produit
- Famille de couleurs: Blanc
- Convient pour: Fenêtre fixe
- Degré d'obscurcissement: Occultant
Caractéristiques
| Produit | |
|---|---|
| Numéro d'article | 627873 |
| EAN | 8711247962335 |
| Poids du produit | 1780 gr |
| Hauteur du produit | 1900 mm |
| Longueur du produit | 60 mm |
| Largeur du produit | 2400 mm |
| Type | 190 x 240 cm 5715 |
| Marque | GAMMA |
Avis
30 avis clients
5 étoiles
22 avis
4 étoiles
2 avis
3 étoiles
2 avis
2 étoiles
0 avis
1 étoile
4 avis
Avis avec le plus d’étoiles
5/5
Prima rolgordijn
mooi rolgordijn makkelijk in te korten
Van der Laan
15 avril 2021
5/5
Extra breed
Heb reeds 3 rolgordijnen sinds 3 jaar
Perfecte kwaliteit
Fabi
10 avril 2021
5/5
Eenvoudig te installeren.
Mooi en goed verduisterend rolgordijn. Fijn om nu het hele raam dicht te hebben! Hij is makkelijk in te korten en de 'plakband-tip' in de beschrijving heeft geholpen: hij rolt als een zonnetje
Menno
23 mars 2021