Store vénitien Gamma aluminium 25mm noir mat 100x130 320
Prijs: 35.99 euro
Cet article n'est malheureusement plus disponible
Information produit
- Famille de couleurs: Noir
- Degré d'obscurcissement: Translucide
Caractéristiques
| Produit | |
|---|---|
| Numéro d'article | 609285 |
| EAN | 8711247946526 |
| Poids du produit | 1200 gr |
| Hauteur du produit | 1300 mm |
| Longueur du produit | 25 mm |
| Largeur du produit | 1000 mm |
| Type | 130 x 100 cm 320 |
| Marque | GAMMA |
Mode d'emploi et catalogues
Avis
9 avis clients
5 étoiles
6 avis
4 étoiles
2 avis
3 étoiles
0 avis
2 étoiles
0 avis
1 étoile
1 avis
Avis avec le plus d’étoiles
5/5
Zwart mat jaloezie
Prima en mat zie je geen stof op
Marjan
17 avril 2021
5/5
Jaloezie mat zwart
Jaloezie met mooie uistraling
Klaske1
8 avril 2021
5/5
Superleuke jaloezien
Superleuke luxafles voor onze zijraampjes. Mooie matte kleur. Inkorten van hoogte wel gepriegel, zijkanten makkelijk te doen met een lamelknipper
Carla
20 mars 2021