Stratifié à encliqueter extra large chêne brun rainuré 4V 2,69 m²
Prijs: 22.99 euro/m²
Par paquet: 61.84Par paquet
Cet article n'est malheureusement plus disponible
Information produit
- Épaisseur de la lame: 8 mm
- Rainure en v: Oui du côté court et long
- Classe d’utilisation: Usage commercial normal, Usage résidentiel intensif
Caractéristiques
| Produit | |
|---|---|
| Numéro d'article | 570797 |
| EAN | 4032271175657 |
| Poids du produit | 2258 gr |
| Hauteur du produit | 8 mm |
| Longueur du produit | 1380 mm |
| Largeur du produit | 244 mm |
| Marque | Geen |
| Écochèque | Oui |
Mode d'emploi et catalogues
Avis
2 avis clients
5 étoiles
2 avis
4 étoiles
0 avis
3 étoiles
0 avis
2 étoiles
0 avis
1 étoile
0 avis
Avis avec le plus d’étoiles
5/5
Prachtige kleur en nerf!
Ik heb lang lopen vloershoppen en deze was exact wat ik zocht. Kleur is warm en de Vgroef voelt aan alsof het echt hout is. Het behulpzame personeel in de winkel in Wilrijk raadde me aan om het via de webshop te bestellen via de handige calculator.
Ik zou deze vloer warm aanraden :)
Magicalsander
22 mars 2019
5/5
Zelfs een kind kan het...
Vorige week gekocht en laten leveren, deze week de laminaat in de kinderkamers gelegd. Samen met mijn zoon van 16 jaar :)
Iris
19 juin 2018