Stratifié à encliqueter extra large chêne naturel rainuré 4V 2,69 m²
Prijs: 22.99 euro/m²
Par paquet: 61.84Par paquet
Cet article n'est malheureusement plus disponible
Information produit
- Épaisseur de la lame: 8 mm
- Rainure en v: Oui du côté court et long
- Classe d’utilisation: Usage commercial normal, Usage résidentiel intensif
Caractéristiques
| Produit | |
|---|---|
| Numéro d'article | 570796 |
| EAN | 4032271172168 |
| Poids du produit | 2258 gr |
| Hauteur du produit | 8 mm |
| Longueur du produit | 1380 mm |
| Largeur du produit | 244 mm |
| Marque | Geen |
| Écochèque | Oui |
Mode d'emploi et catalogues
Avis
2 avis clients
5 étoiles
1 avis
4 étoiles
0 avis
3 étoiles
0 avis
2 étoiles
1 avis
1 étoile
0 avis
Photos de clients
Avis avec le plus d’étoiles
5/5
"Prachtige aankoop"
Tijdje geleden aangekocht,ondertussen ben ik reeds de trotse eigenaar van deze prachtige laminaat. Met amper verlies op snijwerk, een beeldschoon resultaat. Bedankt gamma!
DHondt
11 février 2019
2/5
Tegenvaller
Het laminaat dat ik vorige maand gekocht heb viel erg tegen maar valt erg mee.
Hert zou kliklaminaat moeten zijn van een goede kwaliteit, vochtwerend, Maar het klikte niet of heel erg moeizaam voor een oppervlakte van 12 m2 hebben we met twee man meer dan 6 uur nodig gehad, dat had 2 a 3 uur moeten zijn. Nu het ligt ben ik wel tevreden over het resultaat.
JoMeerts
1 octobre 2018