Black+Decker 18V accuboor BDCDC 18-QW
60.99
Prijs: 50.4 euro
Met GAMMAplus
Promo alleen vandaag nog geldig
Aantal meegeleverde accu's:
Online bijna uitverkocht
  • Thuisbezorgd
    gratis
    Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
  • Bezorgd in winkel
    gratis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
  • Koppel:30 Nm
  • Materiaal van doeloppervlak:Hout, Metaal
  • Max. boordoorsnede hout:25 mm
  • Max. boordoorsnede staal:10 mm
BLACK+DECKER
De Black+Decker BDCDC18-QW is een krachtige 18 V Lithium-Ion accuschroefboormachine met een koppel van 30 Nm. De 1,5 Ah accu zorgt voor een lange werktijd. Met 10 koppelinstellingen en een variabele snelheid van 0 tot 650 t.p.m. is de machine eenvoudig en nauwkeurig af te stellen voor bijna elke schroef- en boorklus.De boormachine is compact, lichtgewicht en voorzien van een softgrip, wat langdurig werken comfortabel maakt. Daarnaast is de machine uitgerust met een LED werklamp voor betere zichtbaarheid tijdens het werken.
Klantbeoordelingen
10 klantbeoordelingen
5 sterren
5 beoordelingen
4 sterren
4 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Super
Zeer goede kwaliteit voor n mooie prijs
Ben
19 augustus 2024
5/5
Goede en zeer degelijke boormachine
15 juni 2024
Super
Super machine voor huishoudelijke gebruik
Silvia
4 mei 2024
Handig als set kopen
Black+Decker 18V accuboor BDCDC 18-QW50.40