Bosch multischuurmachine PSM200AES 200W
120.00
Prijs: 99.17 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Promo alleen vandaag nog geldig
Maximaal vermogen:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximaal vermogen:200 W
- Energiebron:Netspanning
- Type:Multischuurmachine
- Materiaal van doeloppervlak:Hout, Staal
Passende accessoires
Handig als set kopen
Bosch multischuurmachine PSM200AES 200W99.17
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 99.17
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 509099 |
| EAN | 3165140717946 |
| Gewicht product | 1400 gr |
| Hoogte product | 152 mm |
| Lengte product | 281 mm |
| Breedte product | 111 mm |