Dansand hard Weber Beamix naturel 20 kg
Prijs: 32.99 euro
Cet article n'est malheureusement plus disponible
Information produit
1 Palette = 30 sacs
Dansand Hard (20 kg) de Beamix est un ciment de jointoiement anti-mauvaises herbes et insectes pour le jointoiement durable de pavements neufs ou existants en béton ou pierre naturelle. Ce produit écologique est résistant au gel et aux intempéries. La mise en oeuvre est simple et rapide.
Accessoires assortis
Produits complémentaires conseillés
Dansand hard Weber Beamix naturel 20 kg197.94
Total 197.94
Caractéristiques
| Produit | |
|---|---|
| Numéro d'article | 453259 |
| EAN | 8711474017143 |
| Poids du produit | 20000 gr |
| Type | Hard 852 |
| Marque | Weber Saint-Gobain |
Mode d'emploi et catalogues
Informations relatives à la commande et à la livraison
Commandé aujourd'hui, retrait demain au plus tard
Délai de rétractation de 30 jours
Retourner
Vous disposez d'un délai de 30 jours pour échanger vos achats un magasin GAMMA.
Avis
9 avis clients
5 étoiles
2 avis
4 étoiles
0 avis
3 étoiles
1 avis
2 étoiles
1 avis
1 étoile
5 avis
Avis avec le plus d’étoiles
5/5
Zeer mooi resultaat
Na het lezen van vorige reviews enigszins sceptisch over dit product. Er toch voor gekozen, en zeer tevreden over het resultaat.
Het product toegevoegd op een nieuw terras, met enkele voegen dichter dan 2mm.
Dit zou eigenlijk niet mogen, nu na een maand ligt het er nog super strak én hard in!
Verschillende weersinvloeden heeft het al moeten doorstaan, hierdoor ben ik zeer tevreden over dit product.
Het bestaande terras zal opnieuw gelegd worden, waarna ik dit product ook zeker ga toepassen.
*tip, gebruik het ENKEL bij een nieuw terras, of een opnieuw gelegd terras met schone tegels. Na de eerste keer toevoegen de 2e á 3e dag nogmaals toevoegen, dit zorgt voor het beste resultaat. goed aan trillen met een hamer zodat de voeg goed vol zit met het dansand.
Niek
9 août 2021
5/5
Super danszand
Is Super resultaat Mega content van met dank aan gamma
21 juillet 2017
3/5
Ziet er mooi uit, vinden mieren helaas ook.
Vanwege de vele mieren besloten alle voegen uit te krabben en te spuiten, en met Dansand Hard alles opnieuw te voegen. Een monnikenwerk dat dagen duurde, tuin is 24m diep namelijk en per voeg moest het zand met een plamuurmes worden ingedrukt en opnieuw gevuld. Eindelijk klaar, en het stond mooi. Maar nu ineens overal weer mieren hoopjes en gaatjes. Dus tegen mieren helpt het duidelijk niet. Helaas. Tegen onkruid is nog even afwachten, daar hopen we op want anders is het allemaal voor niks geweest en had het met gewoon zilverzand gekund van 1,50 per zak.
Nijkerker
8 avril 2020