Panneau aggloméré FSC 8 mm 250x125 cm
Excellent score client
4.8 / 5 (31 avis clients)
Prijs: 21.99 euro
Cet article n'est malheureusement plus disponible
Information produit
1 Palette = 48 panneaux
Caractéristiques
| Produit | |
|---|---|
| Numéro d'article | 230903 |
| EAN | 8715062014415 |
| Poids du produit | 18000 gr |
| Hauteur du produit | 8 mm |
| Longueur du produit | 2500 mm |
| Largeur du produit | 1250 mm |
| Marque | Geen |
| Écochèque | Oui |
Avis
31 avis clients
5 étoiles
26 avis
4 étoiles
4 avis
3 étoiles
1 avis
2 étoiles
0 avis
1 étoile
0 avis
Avis avec le plus d’étoiles
5/5
Uitstekende icm zaagservice
Gebruik gemaakt van de zaag service. Perfect op maat gezaagd. Wat moet je verder zeggen over spaanplaat.
Daniel
25 mars 2026
5/5
Tis een plaatje
Prima op maat. Volledig volgens verwachting.
Henri
16 février 2026
5/5
Spaanplaat
Super kwaliteit alleen jammer dat zagerij bij jullie niet luisteren als je een bepaalde afmeting vraagt en dan hem te groot afzaagt waardoor ik andere helft niet kan gebruiken
Paulien
28 janvier 2026