Rubson Funderingen 5 l
Prijs: 47.99 euro
Per liter: 9.60Per liter
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleur:Zwart
- Basis:Bitumen
Rubson maakt coatings, kitten en schuim onder hetzelfde mom: elk product overwint vocht! Afhankelijk van de functie, het materiaal en de ondergrond kies je voor een van de vele producten uit het ruime gamma. Rubson Funderingen (5 liter) is een waterdichte bescherming van alle materialen in de grond, zowel in je huis als tuin.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 390482 |
| EAN | 5410091268428 |
| Gewicht product | 6 gr |
| Hoogte product | 234 mm |
| Lengte product | 203 mm |
| Breedte product | 191 mm |
| Merk | Rubson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
waterdicht maken fundering
Ik heb de onderdemaaiveld dicht gesmeerd en kelder is nu waterdicht walla weer en klus geklaard
Prima Klusser
2 mei 2017
