GAMMA rolgordijn draaikiepraam uni verduisterend muisgrijs (5749) 110x160 cm (bxh)
74.
99
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 595393 |
| EAN | 8711247925200 |
| Gewicht product | 552 gr |
| Hoogte product | 1,6 m |
| Lengte product | 6 cm |
| Breedte product | 1,07 m |
| Type(nummer) | 160 x 107 cm 5749 |
| Merk |
GAMMA
|
| Afmetingen | |
|---|---|
| Zelf in breedte in te korten | Ja |
| Zelf in hoogte in te korten | Nee |
| Stofbreedte (excl. bevestiging) | 107 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Kleurfamilie | Grijs |
| Kleur | Muisgrijs |
| Kleurnummer | 5749 |
| Type | Rolgordijn |
| Dessin of effen | Effen |
| Gebruik | |
|---|---|
| Montage | In het raam Op het raam |
| Geschikt voor | Draai-/kiepraam |
| Technische kenmerken | |
|---|---|
| Soort bediening | Ketting |
| Brandvertragend | Nee |
| Mate van verduistering | Verduisterend |
| Etiketinformatie | |
|---|---|
| Signaalwoord | |
| Gevarenaanduidingen | NOT_APPLICABLE |
| Voorzorgsmaatregelen | NOT_APPLICABLE |