Ga naar hoofdinhoud

Afwateringsprofiel 300 cm 5 stuks

(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Afwateringsprofiel 300 cm 5 stuks ecoCheck
Prijs: 125 euro
Aantal stuks:
Online op voorraad
Thuisbezorgd€39.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €950
Bezorging tussen 22 december en 31 december
Niet verkrijgbaar in de winkel
Dit product is niet verkrijgbaar in de winkel, maar uitsluitend online te koop.

Productomschrijving

  • Materiaal:Hout
Voor een eigen tuinhuis in je tuin heb je een stevige fundering nodig. Dit kan in de vorm van een tuinhuisvloer, maar je kunt ook kiezen voor fundamentbalken / afwateringsprofielen geïmpregneerd 300 cm 5 stuks. Deze balken gebruik je als basis om een stapelbouwtuinhuis op te bouwen en komen onder de wanden van je tuinhuis te liggen. Op deze manier staat je tuinhuis niet direct op de ondergrond en is deze dus beter beschermd tegen optrekkend vocht uit de grond. De balken zijn gemaakt van vurenhout, een van nature zachte houtsoort waarmee je makkelijk kunt klussen. De balken zijn geïmpregneerd en daarom goed bestand tegen vocht en voorkomt hiermee kromtrekken, houtrot en schimmelvorming. Dankzij de schuine zijde van de fundamentbalk wordt water effectief afgevoerd. Kortom: ideaal bouwhout voor de fundering van je tuinhuis. Deze kunnen op maat afgezaagd worden op de juiste lengte.

Klantbeoordelingen

5 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
2 beoordelingen
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
prachtig tuinhuis
zeer mooi tuinhuis. vouwt gemakkelijk. vervoer van tevoren ☺️ Ik raad het iedereen aan
Marcin
16 juli 2022
5/5
Geen merk
Mooi en goede quality
19 mei 2018
3/5
Afwatering profielen
Op een goed product , maar de profielen waren allemaal krom getrokken. Met handigheid krijg je dit wel enigzins in orde.
Danny
26 augustus 2022

Specificaties

Product
Productnummer613547
EAN8711471651074
Gewicht product42500 gr
Hoogte product45 mm
Lengte product90 mm
Breedte product15000 mm
MerkGeen
EcochequeJa

Handleidingen en brochures

(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Artikelen met deze eigenschap bestaan voor meer dan 50% uit duurzaam geteelde hernieuwbare grondstoffen. We bereiken dit door te kiezen voor producten met geselecteerde keurmerken. Denk hierbij aan hout met een FSC- of PEFC-keurmerk, maar ook aan biologisch katoen met een GOTS-keurmerk.
Meer informatie over Beter Klussen

Bestel- en leveringsinformatie

Bezorgd door onze eigen bezorgdienst
Bezorgdag in overleg met leverancier
Bezorging tussen 22 december en 31 december
Thuisbezorgd voor €39.95 en gratis vanaf €950

Bezorgdag in overleg met leverancier

De leverancier geeft een bezorgdag door of neemt uiterlijk een dag voor de bezorging contact met je op voor een afspraak.

Retourneren

Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €39.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.
Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.