Oordoppen -38 dB 3 paar
Beoordeeld met 3.5 van de 5 sterren, 18 klantbeoordelingen
Meest verkocht
Prijs: 4.29 euro
Dit product is uit ons assortiment
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400766 |
| EAN | 8711247711018 |
| Gewicht product | 169 gr |
| Hoogte product | 180 mm |
| Lengte product | 85 mm |
| Breedte product | 165 mm |
| Type(nummer) | 23 DB |
| Merk | GAMMA |