GAMMA hoekwaterpas kunststof met 3 libellen
Prijs: 8.29 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Type:Hoekwaterpas
- Nauwkeurigheid:1 mm
- Meetbereik:0 mm
- Aantal libellen:3
De ML-hoekwaterpas is ideaal voor het plaatsen van onder andere palen en schuttingen. De waterpas heeft een dubbele libelle waardoor de waterpas makkelijk af te lezen is, zowel horizontaal als verticaal. Palen kunnen hierdoor in twee richtingen waterpas worden gemaakt. De snoerhouders waarvan de hoekwaterpas is voorzien, zijn handig bij het uitlijnen van de maten met het GAMMA-metselkoord. Kortom, de ML-hoekwaterpas zorgt ervoor dat je kaarsrechte schuttingen en soortgelijke bouwwerken plaatst.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400784 |
| EAN | 8711247711193 |
| Gewicht product | 154 gr |
| Hoogte product | 135 mm |
| Lengte product | 39 mm |
| Breedte product | 105 mm |
| Type(nummer) | 3 libellen |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
5 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
2 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
opklapbaar
Opklapbaar is heel handig moest je erop stappen, werkt zoals het hoort, prijs-kwaliteit = dik OK
Pol DEQUIDT
10 december 2024
1/5
valt tegen
Het waterpas is niet zuiver. Oorzaak is volgens mij:
1. kunststof behuizing is niet star genoeg
2. Aan de binnenkant zit een "bandje" om de twee helften te borgen. Dit bandje zit soms in de weg.
Ik heb gemeten met deze hoekwaterpas en nagemeten met een gewoon waterpas.
Naar mijn mening is de hoekwaterpas niet zuiver.
Klusser65
29 januari 2018