Prijs: 9.29 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Grootte sleutel:10
- Type:Moersleutel/-inbussleutel
- Materiaal:Staal
De GAMMA-inbussleutel van 10mm is een inbussleutel van hoogwaardig chroom-vanadiumstaal. Met de stevige inbussleutel, ook wel stiftsleutel genoemd, draai je inbusschroeven los of vast. De inbussleutel met T-greep heeft een afmeting van 10mm. Deze maat komt overeen met de metrische maat M12. De zeskantige inbussleutel is voorzien van een ergonomische handgreep waarmee je veilig en comfortabel werkt. Ook zorgt deze handgreep voor een grotere krachtoverbrenging, zodat je inbusschroeven met de 10mm-inbussleutel makkelijk los- of vastschroeft. Inbus is een afkorting vanInnensechskantschraubBauer und SchaurteInnensechskantschraubebetekent binnenzeskantschroef.Bauer und Schaurteis de naam van de patenthouder. De inbussleutel van 10mm is dan ook een zeshoekige stalen staaf die geschikt is voor binnenzeskantschroeven, oftewel inbusschroeven.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 401030 |
| EAN | 8711247713593 |
| Gewicht product | 220 gr |
| Hoogte product | 235 mm |
| Lengte product | 20 mm |
| Breedte product | 116 mm |
| Type(nummer) | 10mm |
| Merk | GAMMA |