GAMMA kapzaag 30 cm
Prijs: 17.99 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
De ene zaag is de andere niet. Integendeel: stem je zaag af op je klus en je materiaal, zodat je optimaal kan zagen. Deze kapzaag van GAMMA heeft een snijblad van 30 cm lang uit staal met een vertanding 11. Geschikt voor het zagen van hout.
Klantbeoordelingen
29 klantbeoordelingen
5 sterren
20 beoordelingen
4 sterren
5 beoordelingen
3 sterren
2 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
2 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Goede zaag
Zaag is heel scherp had deze nodig om een buis van 80mm door te zagen. Op een moeilijke plek en dat ging geweldig zonder teveel moeite
Otto x
11 december 2025
5/5
Zaag, scherp, voordelig
Zaag degelijk en flink afgeprijsd. Voor elke klus bruikbaar
Casper
8 december 2025
5/5
Zeer goede kapzaag
Een kapzaag wat ik net nodig had, mijn oude zaag was aan vervanging toe en deze bevalt mij heel goed
C de koning
24 juli 2025
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA kapzaag 30 cm17.99
Voeg product toe aan set
Totaal 17.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 401327 |
| EAN | 8711247716426 |
| Gewicht product | 338 gr |
| Hoogte product | 145 mm |
| Lengte product | 37 mm |
| Breedte product | 385 mm |
| Type(nummer) | 300mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.