GAMMA montagehamer 60 mm
Prijs: 14.69 euro
diameter_hamerkop:
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Type:Montagehamer
- Materiaal kop:Hout
- Materiaal steel:Hout
Voor iedere klus heb je de juiste hamer. Deze lichte montagehamer van GAMMA is de beste keuze tegen de beste prijs. Het ronde houten vlak voorkomt terugslag terwijl de houten handgreep makkelijk in de hand ligt. Geschikt voor montage- en timmerklussen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA montagehamer 60 mm14.69
Voeg product toe aan set
Totaal 14.69
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400632 |
| EAN | 8711247709701 |
| Gewicht product | 297 gr |
| Hoogte product | 270 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 120 mm |
| Type(nummer) | 60mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
4 klantbeoordelingen
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
3 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Fijne hamer voor houtbewerking
Fijn in de hand liggende hamer die zeker niet te zwaar is
Mircea
12 september 2025
1/5
te zacht
het hout is heel erg zacht waardoor de hamer heel snel kapot gaat (al na 3 tent-piketten inslaan (kleine piketten van +- 40cm lengte in zachte grond)
Dimitri Salembier
11 juli 2025
1/5
Te licht..
Veel te licht, je houd er zere handen aan over van de kracht die je ermee moet uitoefenen.
Timmervrouw
3 januari 2022