Productomschrijving
- Klemkracht:60 kg
- Type:Montagesteun
- Bekdiepte:2900 mm
De montagehulp van GAMMA met ratel biedt uitkomst wanneer je handen te kort komt bij werkzaamheden. Bijvoorbeeld bij het aanbrengen van plafondplaten. De montagehulp dient dan als extra steun. Zo heb je jouw handen vrij om handelingen te verrichten, zoals boren en schroeven. De GAMMA montagehulp met ratel is uitschuifbaar van 160cm tot maximaal 280cm. Bovendien is de hulp stevig en veilig in gebruik. De montagehulp van GAMMA met ratel is ook geschikt om te gebruiken bij werkzaamheden onder schuine hoeken.
Klantbeoordelingen
22 klantbeoordelingen
5 sterren
16 beoordelingen
4 sterren
3 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Koopje
Goed en in aanbieding voor de helft van de prijs
Wil
14 december 2025
5/5
Stempel
Zeer goed kan goed gewicht dragen
Marco hollart
12 december 2025
5/5
Goede prijs-kwaliteitverhouding
Montagehulp telescopische met ratel
Maarten
27 november 2025
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 401164 |
| EAN | 8711247714859 |
| Gewicht product | 2666 gr |
| Hoogte product | 1605 mm |
| Lengte product | 65 mm |
| Breedte product | 85 mm |
| Type(nummer) | Klembereik 160-290cm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.