GAMMA plafonniere Chicago E27 max. 42 W excl. lamp grijs
25% korting
Beoordeeld met 3.1 van de 5 sterren, 31 klantbeoordelingen
GAMMA
Oude prijs: 12.99 euroPrijs: 9.74 euro
Een plafondlamp is functioneel maar ook sfeerbepalend en neemt maar weinig ruimte in. Handig als het plafond wat lager is. De collectie plafonnières van GAMMA is heel geschikt voor de basisverlichting in uw hal, slaapkamer of keuken. Ze zijn tijdloos en passen prima in de meeste interieurs. Deze plafondlamp heeft een praktische afstandsbediening (batterijen niet inbegrepen) waarmee in 3 stappen de lichtintensiteit én de kleur van het licht kan worden gevarieerd; van koel daglicht tot warm sfeerlicht. Het is voorzien van volledig geïntegreerde LED verlichting, is zeer energiezuinig en heeft een lange levensduur. De LED-lampen zijn onlosmakelijk verbonden aan de armatuur en kunnen niet worden vervangen.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 111780 |
| EAN | 8711247027171 |
| Gewicht product | 250 gr |
| Hoogte product | 540 mm |
| Lengte product | 80 mm |
| Breedte product | 540 mm |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |