Productomschrijving
- Toepassing:Muren
- Materiaal:Hout
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 534337 |
| EAN | 5425020965484 |
| Gewicht product | 11880 gr |
| Hoogte product | 5 mm |
| Lengte product | 637 mm |
| Breedte product | 304 mm |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 534337 |
| EAN | 5425020965484 |
| Gewicht product | 11880 gr |
| Hoogte product | 5 mm |
| Lengte product | 637 mm |
| Breedte product | 304 mm |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |