GAMMA ratelsleutel 1/2" / 12,7 mm
Prijs: 24.99 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Materiaal:Metaal
De GAMMA-ratelsleutel met 1/2"-verbinding, een verbinding van 12,7mm, is geschikt voor dopsleutels. De ratelsleutel is namelijk voorzien van een blokkering die voorkomt dat de dopsleutel eraf valt. Tegelijkertijd is de dopsleutel door de handige knop op de ratelsleutel makkelijk te verwisselen. Door de ratel van de sleutel heen en weer te bewegen draai je moeren los of vast. De 1/2inch-ratelsleutel is gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadiumstaal. Ook schakel je de ratelsleutel met 12,7mm-verbinding eenvoudig links- of rechtsom dankzij de omstelknop. De 1/2inch-ratelsleutel van GAMMA kan zowel voor professionele als hobbymatige doeleinden worden gebruikt.
Klantbeoordelingen
8 klantbeoordelingen
5 sterren
5 beoordelingen
4 sterren
3 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Top kwaliteit
Werkt goed is krachtig maak er banden mee los top kwaliteit
Shen
26 januari 2025
5/5
Ratel
Goede kwaliteit. Goede grip Prijs kwaliteit
Danique
28 juni 2024
5/5
Fijn ding
Jaren geleden gekocht. Handig, compact en degelijk rateltje. Aanrader.
Hendrik
30 juli 2023
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400965 |
| EAN | 8711247712978 |
| Gewicht product | 554 gr |
| Hoogte product | 253 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 39 mm |
| Type(nummer) | 1/2" / 12.7mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.