Productomschrijving
- Materiaal:Staal
De telescopische GAMMA-ratelsleutel met 1/2"-verbinding, een verbinding van 12,7mm, is geschikt voor dopsleutels met een 1/2inch-verbinding. De ratelsleutel kan je telescopisch verlengen waardoor een grotere krachtoverbrenging mogelijk is en je tegelijkertijd moeren en bouten op moeilijk bereikbare plaatsen bereikt. Door de ratel van de sleutel heen en weer te bewegen draai je moeren los of vast. De 1/2inch-ratelsleutel is gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadiumstaal. Ook schakel je de ratelsleutel met 12,7mm-verbinding eenvoudig links- of rechtsom dankzij de omstelknop. De telescopische ratelsleutel die geschikt is voor 1/2inch-dopsleutels, dus dopsleutels met een 12,7mm-verbinding, is zowel professioneel als hobbymatig te gebruiken.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400969 |
| EAN | 8711247713005 |
| Gewicht product | 919 gr |
| Hoogte product | 300 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 39 mm |
| Type(nummer) | 7mm 1/4"/6,3mm |
| Merk | GAMMA |