Prijs: 3.59 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 3 dagen geldig
Grootte sleutel:
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Grootte sleutel:8 & 9
- Type:Ringsleutel
- Materiaal:Staal
Deze GAMMA-ringsleutel heeft afmetingen van 8mm en 9mm en is gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadiumstaal. De sleutelwijdtes van 8mm en 9mm komen overeen met de metrische maat M5. De stevige ringsleutel met 12-hoekige bek is dankzij de 12 hoeken in verschillende standen op te steken. Doordat de sleutel met ringvormige bek de moer of bout in zijn geheel omvat, is het mogelijk om extra veel kracht uit te oefenen met deze 8mm- en 9mm-ringsleutel. Met de 12-hoekige stalen ringsleutel schroef je M5-moeren en -bouten, oftewel moeren en bouten van 8mm en 9mm, eenvoudig los of vast.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400904 |
| EAN | 8711247712381 |
| Gewicht product | 63 gr |
| Hoogte product | 190 mm |
| Lengte product | 26 mm |
| Breedte product | 15 mm |
| Type(nummer) | 8-9mm |
| Merk | GAMMA |