GAMMA rolbandmaat 20 m
Prijs: 16.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Meetbereik:20 m
- Type:Landmeter
- Analoog/digitaal:Analoog
De GAMMA rolbandmaat van 20 meter is geschikt om buiten te gebruiken. De rolmaat is namelijk gemaakt van sterk kunststof. Hierdoor is de rolmeter vochtbestendig. Dit maakt de rolbandmaat, mede door de flinke meetcapaciteit van 20meter, ideaal voor gebruik tijdens werkzaamheden in de tuin of gedurende bestratingswerkzaamheden. De maatband rol je na gebruik weer op in het omhulsel en zo berg je de rolbandmeter veilig op.
Klantbeoordelingen
4 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Rolmaat van kunststof met 20mtr lint
zeer praktisch in gebruik, oa door soepele kunststof meetband. Deze is tevens makkelijk uit- en op te rollen. gaat nooit roesten en blijft dus gebruiksvriendelijk.
Dan
16 november 2025
4/5
Soepel en stevig
Soepel en stevig. Redelijk handzaam, zeker voor 20 meter. Rolt makkelijk op. Afrollen gaat wat minder makkelijk, dan zit de hendel in de weg (want die draait mee)
Floor
4 april 2021
4/5
Gamma rolbandmeter
M(i)eters! Doet wat hij doen moet. Flexibel en sterk genoeg. Op- en afrollen gaat vloeiend en de lus om hem vast te kunnen zetten werkt prima
Raaf
1 maart 2021
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 401453 |
| EAN | 8711247717614 |
| Gewicht product | 369 gr |
| Hoogte product | 140 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 148 mm |
| Type(nummer) | 20m |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.