Ga naar hoofdinhoud

Levis Simply Refresh vloeren & trappen satijn zwart 2 L

84.49
Prijs: 71.82 euro
Per liter: 35.91Per liter
Aanbieding t/m 16-12-2025
Kleur:

Wat is je oppervlakte?

Online bijna uitverkocht
Thuisbezorgdgratis
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in winkelgratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.

Productomschrijving

  • Makkelijk aan te brengen
  • Geen primer nodig
  • Slijtvast
  • Sneldrogend
  • 2 L is geschikt voor +- 20m²
     
Levis

Levis Simply Refresh vloeren & trappen satijn zwart 2 L is een kwalitatieve verf op waterbasis, voor vloeren en trappen met normale belasting. De vloer & trappen verf is slijtvast, droogt snel en is toepasbaar zonder primer op hout, laminaat, beton en tegels.

Blik buitenlak met verfborstel bovenop

Alles over lakken

Van verf voor trappen tot vloerverf: bekijk het hele assortiment

Specificaties

Product
Productnummer199449
EAN5412271347428
Gewicht product2200 gr
MerkLevis

Handleidingen en brochures

Bestel- en leveringsinformatie

Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Gratis thuisgeleverd
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel

Gratis retourneren in de winkel

Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.
Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.

Klantbeoordelingen

5 klantbeoordelingen
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
3 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
2/5
Heeft meer dan 3 lagen nodig!
Jammer genoeg heeft deze verf meer dan 3 lagen nog op een geschuurde houten trap.. Ook is het niet echt zwart zwart maar eerder grijszwart wat het effect van de zwart witte trap in water doet vallen..
JanaB
17 januari 2023
1/5
Geen goede verf
Geen goede verf.is geen zwart maar grijs Ma alle voorbehandelingen us de verf na goed drogen zeer zwak en gevoelig voor alles wat erop staat.dekkracht is ook heel laag.dus 5 maal geverft uiteindelijk en nog kleur verschillen.heb er uiteindelijk een laag epodex opgedaan en dat is in een laag ok
Danny
28 mei 2024
1/5
Doet niet wat het beloofd
Na 4 lagen ipv de zogezegde 2 nodige lagen, nog steeds geen egaal resultaat. Kleur is alles behalve zwart zoals op de verpakking staat en na 2 keer over lopen zaten er al krassen in. Niet de moeite waard!
laureendm
11 oktober 2023