Rotadrill hardhoutschroef inox 4x30 mm 60 stuks
Prijs: 9.79 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Type:Hardhoutschroef
- Type kop:Torx
- Lengte schroef:30 mm
- Aantal stuks:60 stuk(s)
- Materiaal:Metaal
Rotadrill® Hardhoutschroeven zijn gemaakt van speciaal gehard inox 410. Deze soort roestvrij staal is twee keer zo sterk als inox A2 zodat je niet bang hoeft te zijn dat hij afbreekt bij het inschroeven. De speciale boorpunt aan de hardhoutschroeven zorgt ervoor dat je de schroeven probleemloos verwerkt in hardhout zonder het hout te splijten. Voorboren is in de meeste gevallen overbodig. De platkop met freesribben onder de kop zorgt voor een nette verzonken afwerking van de schroef in het hout en de torx-aandrijving zorgt voor meer grip en een optimale krachtoverbrenging. De rode punt aan de Rotadrill® schroeven is een gepatenteerd smeermiddel waardoor de schroeven zeer licht indraaien. De hardhoutschroeven worden geleverd in een stevige kunststof bewaarverpakking.
Klantbeoordelingen
10 klantbeoordelingen
5 sterren
7 beoordelingen
4 sterren
3 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Goed product
Product zoals omschreven. Werkt prima.
Klusser
30 oktober 2025
5/5
Torx
Goede schroeven met ook glijmiddel op voorkant
Louw
30 mei 2025
5/5
Soepel
Super en makkelijk! Werkt goed. Het sluit uitstekend vast.
24 augustus 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 460926 |
| EAN | 8718546054754 |
| Gewicht product | 139 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Type(nummer) | 4.0x30mm RVS |
| Merk | Rotadrill |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie