Rubson Invisible gevelbescherming 10 L + 20%
Prijs: 114 euro
Per liter: 9.50Per liter
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Kleur:Transparant
- Basis:Watergedragen
Rubson Invisible gevelbescherming (10 liter) biedt onzichtbare bescherming tegen regen en vuil, waardoor je gevel langer mooi blijft. Het effect? Regen en vuil dringt niet IN je muren, maar blijft er netjes OP liggen … zoals het geval is bij een goede regenjas of paraplu. Nu tijdelijk 20% gratis!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 162717 |
| EAN | 3178040404465 |
| Gewicht product | 12 gr |
| Hoogte product | 350 mm |
| Lengte product | 238 mm |
| Breedte product | 202 mm |
| Merk | Rubson |
| N P K | 9998-9998-9998 |