Rubson Speciaal vloerverf donkergrijs 750ml
Prijs: 24.99 euro
Per liter: 33.32Per liter
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Kleur:Grijs
- Basis:Watergedragen
Speciaal Vloeren in de kleur grijs (0,75 liter) is een waterbestendige én slijtvaste coating die je vloeren én muren duurzaam dekt in de kleur van je keuze. Bye bye vocht, hello Rubson!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 501881 |
| EAN | 5410091708108 |
| Gewicht product | 1 gr |
| Hoogte product | 119 mm |
| Lengte product | 101 mm |
| Breedte product | 101 mm |
| Merk | Rubson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantbeoordelingen
4/5
Topresultaat
Ik heb onze dals van het terras hiermee geschilderd en het terras lijkt wel als nieuw. Hele mooie kleur en kwaliteit.
Kasl
2 juli 2018