Rubson Speciaal vloerverf grijs 5 l + 10 % (5,5 l)
109.00
Prijs: 87.2 euro
Per liter: 17.44Per liter
Met GAMMAplus
20% korting vanaf €40 met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Kleur:Grijs
- Basis:Watergedragen
Speciaal Vloeren in de kleur grijs (5,5 liter) is een waterbestendige én slijtvaste coating die je vloeren én muren duurzaam dekt in de kleur van je keuze. Bye bye vocht, hello Rubson!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 399778 |
| EAN | 5410091708085 |
| Gewicht product | 6 gr |
| Hoogte product | 245 mm |
| Lengte product | 208 mm |
| Breedte product | 208 mm |
| Merk | Rubson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
mooi product
perfecte dekking. mooie egale kleur. voelt warm en zacht aan.
gert
2 augustus 2021
5/5
Beter resultat dan verwacht
Rubson Special Sol was DE oplossing voor mijn betonnen balkonvloer.
Nu is die prachtig en heel goed te onderhouden. Weg met die ruwheid en de groenaanslag.
Twiessie
28 april 2017