Rubson Speciaal vloerverf rood 750 ml
Prijs: 24.99 euro
Per liter: 33.32Per liter
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 4 dagen geldig
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Kleur:Rood
- Basis:Watergedragen
Speciaal Vloeren in de kleur rood (0,75 liter) is een waterbestendige én slijtvaste coating die je vloeren én muren duurzaam dekt in de kleur van je keuze. Bye bye vocht, hello Rubson!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 337379 |
| EAN | 3178040667778 |
| Gewicht product | 1 gr |
| Hoogte product | 121 mm |
| Lengte product | 101 mm |
| Breedte product | 101 mm |
| Merk | Rubson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.