Aquaplan anti-condensatie vochtbestrijder 2,5 liter
Beoordeeld met 4.3 van de 5 sterren, 22 klantbeoordelingen
Meest verkocht
Prijs: 59.99 euro
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 346479 |
| EAN | 3175790002576 |
| Gewicht product | 7 gr |
| Hoogte product | 187 mm |
| Lengte product | 277 mm |
| Breedte product | 198 mm |
| Merk | Rubson |
| N P K | 9998-9998-9998 |