Sealskin Acero zeepdispenser rood
Prijs: 18.69 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Soort montage:Vrijstaand
- Materiaal:Metaal
De Acero zeepdispenser van Sealskin is gemaakt uit inox en heeft een mooie vormgeving die in ieder interieur tot z'n recht komt. Verkrijgbaar in verschillende kleuren, waaronder rood.
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Staat stevig!
Prima zeeppompje, blijft goed staan en functioneert uitstekend!
Alexander
23 juni 2018
5/5
Perfeckt
Voldoet aan alle verwachtingen, heel mooi in gebruik, en een prachtige uitstraling
Mevr Gillissen
24 december 2017
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 374225 |
| EAN | 8717821184421 |
| Gewicht product | 222 gr |
| Hoogte product | 178 mm |
| Lengte product | 92 mm |
| Breedte product | 102 mm |
| Merk | Sealskin |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie