Sealskin douchestang hoek Seallux 90x90 cm wit
Prijs: 23.5 euro
Kleur:
Voeg product toe aan set
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Klantbeoordelingen
14 klantbeoordelingen
5 sterren
9 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
2 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
doet wat het moet doen
helemaal prima. werkt. Maar is wel wat lomp dik qua aanzien
lkg
15 oktober 2024
5/5
Douchestang
Mooi stevig product, snelle levering een aanrader.
Ineke
5 juni 2024
5/5
Degelijk
Prima, niks meer en niks minder.
Choe
15 maart 2024
Passende accessoires
Handig als set kopen
Sealskin douchestang hoek Seallux 90x90 cm wit23.50
Voeg product toe aan set
Totaal 23.50
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 628132 |
| EAN | 8711131221913 |
| Gewicht product | 442 gr |
| Hoogte product | 900 mm |
| Lengte product | 28 mm |
| Breedte product | 28 mm |
| Type(nummer) | Hoek |
| Merk | Sealskin |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.