Productomschrijving
- Voorbehandeling:Gedompeld
- Nokhoogte:234 cm
Het houten tuinhuis Gember is gemaakt van Noord-Europees vurenhout in de kleur groen. Het tuinhuis is rechthoekig (nl. 2 meter 40 op 1 meter 80) en heeft een grondoppervlak van 4,3 vierkante meter, een inhoud van 9 kubieke meter en een puntdak van maar liefst 2 meter 34 hoog op het hoogste punt. Het tuinhuis dat je kan gebruiken als opbergruimte, hobbyruimte of - waarom niet? - sauna is uitgerust met een enkele deur van 74 centimeter breed met daarnaast 1 vast raam van kunststof. Inclusief dakbedekking uit dakleer. Exclusief houten vloer, 3 pakken shingels , 4 afwateringsprofielen en een dakgotenset die je apart bij GAmm. A kan kopen. Ook verkrijgbaar in vurenhout behandeld met beits in de kleur bruin. Buitenafmeting:
Dakmaat: 270x220 cm.
Nokhoogte: 234 cm.
Binnenafmeting:
Binnenafmeting: 236,4 x 176,4 cm.
Nokhoogte binnen: 219 cm.
Zijwandhoogte: 194 cm.
Wanddikte: 18 mm.
Fundamentmaat: 240x180 cm.
Oppervlakte: 4,2 m².
Hoogte deur: 172 cm.
Breedte deur: 74 cm.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 613410 |
| EAN | 8711471121935 |
| Gewicht product | 308000 gr |
| Hoogte product | 2340 mm |
| Lengte product | 1800 mm |
| Breedte product | 2400 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |