Prijs: 1819 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Voorbehandeling:Onbehandeld
- Nokhoogte:216 cm
Het tuinhuis Lelie is gemaakt uit duurzaam hout heeft een praktische dubbele deur met dubbele ramen, zodat je makkelijk grotere spullen in en uit je huisje kan krijgen. Ook praktisch: een hellend dak, waardoor weer en wind je tuinhuis minimaal aantasten, én een overkapping om nog meer spullen op te bergen of hout te stapelen. Voor een volledig tuinhuis heb je 7 pakken shingels , 6 afwateringsprofielen en een dakgotenset nodig.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 544663 |
| EAN | 8711471179004 |
| Gewicht product | 610000 gr |
| Hoogte product | 2160 mm |
| Lengte product | 2900 mm |
| Breedte product | 5850 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |