Tuinhuis met overkapping Lars vurenhout groen/wit 500 x 250 cm
(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
3299.00
Prijs: 2639.2 euro
Met GAMMAplus
20% korting op alle tuinhuizen en overkappingen met je GAMMAplus kaart, m.u.v. Keter
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 14-06-2026
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Tuinhuis met overkapping
- Stevige wanden van 28 mm dik vurenhout
- Dubbele dichte deur voor brede toegang
- Stapelbouw systeem voor eenvoudige montage
Tuinhuis Lars biedt veel ruimte met 500 cm breedte en 250 cm diepte. Je gebruikt het voor het opbergen van tuinspullen of als beschutte zithoek. De wanden zijn gemaakt van 28 mm dik vurenhout met veer en groef. Dit zorgt voor een stevige constructie. De dubbele dichte deur maakt het makkelijk om ook grotere spullen binnen te zetten. Het basispakket bevat een duidelijke montagehandleiding, een onderdelenlijst en alle bevestigingsmaterialen, inclusief deurbeslag. Zo kun je het tuinhuis zelf monteren. De dakbedekking zit niet in het pakket, maar een EPDM dakpakket bestel je makkelijk zelf. Dankzij het stapelbouw systeem bouw je het tuinhuis overzichtelijk en zonder veel moeite zelf op. Tuinhuis Lars koop je bij GAMMA.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Tuinhuis met overkapping Lars vurenhout groen/wit 500 x 250 cm2.639.20
Voeg product toe aan set
Totaal 2.639.20
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 311080 |
| EAN | 8711615186509 |
| Gewicht product | 596000 gr |
| Hoogte product | 2110 mm |
| Lengte product | 2500 mm |
| Breedte product | 5000 mm |
| Merk | Outdoor Life Products |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Artikelen met deze eigenschap bestaan voor meer dan 50% uit duurzaam geteelde hernieuwbare grondstoffen. We bereiken dit door te kiezen voor producten met geselecteerde keurmerken. Denk hierbij aan hout met een FSC- of PEFC-keurmerk, maar ook aan biologisch katoen met een GOTS-keurmerk.
Meer informatie over Beter Klussen