Productomschrijving
- Voorbehandeling:Onbehandeld
- Nokhoogte:238 cm
Het houten tuinhuis Nebraska is gemaakt van Noord-Europees onbehandeld vurenhout. Het tuinhuis is rechthoekig (nl. 3 meter op 3 meter 80 en 2 meter 38 hoog) en is uitermate geschikt als opbergruimte. Het tuinhuis is uitgerust met een verhoogde dubbele schuifdeur en voorzien van een slot en een raam van kunststof. Goed om te weten: dit tuinhuis wordt standaard geleverd inclusief dakbedekking, dakverankering, hang- en sluitwerk evenals een duidelijke opbouwbeschrijving. Ook verkrijgbaar in vurenhout behandeld met beits in verschillende kleuren.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 316692 |
| EAN | 8711471384910 |
| Gewicht product | 100500 gr |
| Hoogte product | 2380 mm |
| Lengte product | 3000 mm |
| Breedte product | 3800 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |