Productomschrijving
- Materiaal:Hout
Een mooi tuinhuis verdient een mooie vloer. Met deze lichte houten vloer kan je nog alle kanten uit. Het hout draagt et FSC-logo en is uitermate duurzaam. Combineer met een tuinhuis in een gelijkaardige kleur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 239787 |
| EAN | 8711471572751 |
| Gewicht product | 88970 gr |
| Hoogte product | 60 mm |
| Lengte product | 2500 mm |
| Breedte product | 3000 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |