Vloer voor Tuinhuis Fresia 280x180 cm
Prijs: 259 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Geschikt voor Tuinhuis Fresia 213 cm
Deze tuinhuisvloer voorkomt problemen met optrekkend vocht. De vloer wordt geleverd inclusief geimpregneerde onderbalken en bevestigingsmaterialen. Zo staat je tuinhuis vrij van de ondergrond en hou je het binnen schoon en droog. Tip: bestel deze vloer samen met je tuinhuis, want je kan de vloer niet achteraf inbouwen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 180781 |
| EAN | 8711471574076 |
| Gewicht product | 50700 gr |
| Hoogte product | 87 mm |
| Lengte product | 1750 mm |
| Breedte product | 2750 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Zonder deze mooi vloer maak huis hellemaal af
Ik heb met vloer gekozen je kan ok zonder vloer doen
Dan ziet minder mooi uit
Hoi
8 augustus 2019