219.00
Prijs: 180.98 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Kleur:
afmeting:
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €14.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €950
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Subtiele en rustige uitstraling, verkrijgbaar in meerdere kleuren en maten
Het Elio vloerkleed heeft een subtiel golfdessin. Het is een laagpolig vloerkleed wat ervoor zorgt dat het makkelijk schoonhoudt. Het vloerkleed is gemaakt van het materiaal polyester. Dit is een duurzame vezel die vormvast, kreukvrij en isolerend is. Dit vloerkleed is verkrijgbaar in de kleuren Beige en Creme en in de afmetingen 160*230cm en 200*300cm.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Vloerkleed Elio beige 200x300 cm180.98
Voeg product toe aan set
Totaal 180.98
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 316865 |
| EAN | 8717003462613 |
| Gewicht product | 6990 gr |
| Hoogte product | 18 mm |
| Lengte product | 2000 mm |
| Breedte product | 2900 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door onze leverancier
Thuisbezorgd voor €14.95 en gratis vanaf €950
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €14.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.