119.00
Prijs: 98.34 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Kleur:
afmeting:
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, dinsdag 26 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Subtiele en rustige uitstraling, verkrijgbaar in meerdere kleuren en maten
Het Elio vloerkleed heeft een subtiel golfdessin. Het is een laagpolig vloerkleed wat ervoor zorgt dat het makkelijk schoonhoudt. Het vloerkleed is gemaakt van het materiaal polyester. Dit is een duurzame vezel die vormvast, kreukvrij en isolerend is. Dit vloerkleed is verkrijgbaar in de kleuren Beige en Creme en in de afmetingen 160*230cm en 200*300cm.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Vloerkleed Elio creme 160x230 cm98.34
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 98.34
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 316857 |
| EAN | 8717003459552 |
| Gewicht product | 7360 gr |
| Hoogte product | 18 mm |
| Lengte product | 1600 mm |
| Breedte product | 2300 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisgeleverd
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.