Voordeelpak ruw vuren 22x50 mm 210 cm 10+2 stuks gratis
(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Prijs: 31.99 euro
Per m: 1.27Per m
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 4 dagen geldig
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- 10 +2 gratis
- Scandinavisch kwaliteitshout FSC
Dit gunstig geprijsde voordeelpak vurenhout ruw bevat 12 latten van Noord-Europees kwaliteitsvurenhout. Deze latten zijn geschikt voor diverse timmerklussen.
Klantbeoordelingen
77 klantbeoordelingen
5 sterren
52 beoordelingen
4 sterren
14 beoordelingen
3 sterren
5 beoordelingen
2 sterren
2 beoordelingen
1 ster
4 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Zelf aanmaakhoutjes maken
Moest voorraad aanmaakhoutjes aanvullen. Na wat huiswerk weer een hele voorraad gemaakt en stuk goedkoper dan aanbod kant en klare aanmaakhoutjes.
Willem Jan Salet
7 januari 2026
5/5
Goed materiaal.
Zeer tevreden over, precies wat wij nodig hebben.
Tjerkje van Walenburg
26 december 2025
5/5
Voordeelpak ruw vurenhout.
Prijs kwaliteit is uitstekend. Met een lengte van 210 cm gaat het makkelijk mee in de auto.
Jeanne Stocq
9 november 2025
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 294345 |
| EAN | 8711433547858 |
| Gewicht product | 12600 gr |
| Hoogte product | 22 mm |
| Lengte product | 2100 mm |
| Breedte product | 50 mm |
| Type(nummer) | 22x50mm 210 cm |
| Merk | TPA |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Artikelen met deze eigenschap bestaan voor meer dan 50% uit duurzaam geteelde hernieuwbare grondstoffen. We bereiken dit door te kiezen voor producten met geselecteerde keurmerken. Denk hierbij aan hout met een FSC- of PEFC-keurmerk, maar ook aan biologisch katoen met een GOTS-keurmerk.
Meer informatie over Beter KlussenBestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.