GAMMA gasbrander universeel 1300 W
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
De universele GAMMA-gasbrander is geschikt voor uiteenlopende werkzaamheden. Met de gasbrander universeel kan je bijvoorbeeld solderen, maar ook de barbecue of open haard aansteken en gerechten flamberen, zoals crème brûlée. De universele brander die werkt op gas is voorzien van een regelbare vlam, zodat je gedoseerd kunt branden. Wanneer de gasbrander leeg is, vul je deze bij met GAMMA's universele gasvulling van 190gram. Dankzij de handgreep is de gasbrander van GAMMA die universeel in gebruik is, eenvoudig te hanteren. De maximale werktemperatuur van de gasbrander is 1300ºC. Naast deze universele gasbrander heeft GAMMA tevens andere soorten gasbranders in het assortiment.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 401287 |
| EAN | 8711247716037 |
| Gewicht product | 487 gr |
| Hoogte product | 160 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 245 mm |
| Type(nummer) | Universeel 1300ºC |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie