Productomschrijving
- Kleurfamilie:Blauw
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De horizontale jaloezieën van GAMMA maken iedereen jaloers door hun tijdloze design, superkwaliteit én superprijs. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals deze jaloezieën van 140 op 250 cm uit aluminium in de kleur blauw 282, die je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen. Goed om weten: de lamellen zijn 25 mm breed en lichtdoorlatend. Tip: trek je lamellen moeiteloos op met het bijgeleverde koordje en draai ze met de (bijna) onzichtbare stick uit transparante kunststof. Reinig met een plumeau.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 525370 |
| EAN | 8711247849667 |
| Gewicht product | 2333 gr |
| Hoogte product | 2500 mm |
| Lengte product | 25 mm |
| Breedte product | 1400 mm |
| Type(nummer) | 250 x 140 cm 282 |
| Merk | GAMMA |