GAMMA horizontale jaloezie aluminium 25 mm 201 wit 220x180 cm
Prijs: 117 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Jaloezieën laten op een natuurlijke manier licht binnen
- Door het kantelen van de lamellen kun je spelen met de lichtinval en mate van inkijk
- Eenvoudig te bedienen met een tuimelstaaf en optrekkoord
- Aluminium lamellen zijn vochtbestendig en daarom uitermate geschikt voor vochtige ruimtes zoals badkamers
- Te reinigen met een lichtvochtige doek of lamelborstel
De jaloezieën van GAMMA maken iedereen jaloers door hun tijdloze design, superkwaliteit én superprijs. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals deze jaloezieën van 220 op 180 cm uit aluminium in de kleur wit 201, die je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen. Goed om weten: de lamellen zijn 25 mm breed en lichtdoorlatend. Tip: trek je lamellen moeiteloos op met het bijgeleverde koordje en draai ze met de (bijna) onzichtbare stick uit transparante kunststof. Reinig met een plumeau.
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA horizontale jaloezie aluminium 25 mm 201 wit 220x180 cm117.00
Voeg product toe aan set
Totaal 117.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 523866 |
| EAN | 8711247838548 |
| Gewicht product | 3000 gr |
| Hoogte product | 1800 mm |
| Lengte product | 25 mm |
| Breedte product | 2200 mm |
| Type(nummer) | 180 x 220 cm 201 |
| Merk | GAMMA |
Handleidingen en brochures
Klantbeoordelingen
10 klantbeoordelingen
5 sterren
4 beoordelingen
4 sterren
4 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Mooi en goedkope jalouzie
Stijlvole jalouzie ,makkelijk op te hangen
Iemand met 2 linker handen lukt dit ook
M van Gelder
17 april 2021
5/5
Super jaloezie!
Leuke aanvulling in mijn interieur, had ze eerst alleen voor in de slaapkamer nu ook voor de woonkamer
Gelukkige huisvrouw
22 januari 2021
5/5
Jaloezieën
Goeie prijs kwaliteit verhouding
Stephanie
2 juni 2020