GAMMA horizontale jaloezie aluminium 25 mm 203 zwart 240x250 cm
Prijs: 137 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Zwart
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De horizontale jaloezieën van GAMMA maken iedereen jaloers door hun tijdloze design, superkwaliteit én superprijs. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals deze jaloezieën van 240 op 250 cm uit aluminium in de kleur zwart 203, die je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen. Goed om weten: de lamellen zijn 25 mm breed en lichtdoorlatend. Tip: trek je lamellen moeiteloos op met het bijgeleverde koordje en draai ze met de (bijna) onzichtbare stick uit transparante kunststof. Reinig met een plumeau.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 525343 |
| EAN | 8711247849391 |
| Gewicht product | 3560 gr |
| Hoogte product | 2500 mm |
| Lengte product | 25 mm |
| Breedte product | 2400 mm |
| Type(nummer) | 250 x 240 cm 203 |
| Merk | GAMMA |
Handleidingen en brochures
Klantbeoordelingen
5 klantbeoordelingen
5 sterren
4 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Prijs/kwaliteit prima
Mooie afmeting voor de wat grotere ramen. Snel op maat te maken en te monteren. Prima prijs/kwaliteit verhouding.
Marco de Graaf
22 december 2020
5/5
Een stijlvolle jaloezie hoeft niet duur te zijn
Prima stijlvolle jaloezie. Eenvoudig te monteren. Fijne prijs kwaliteit verhouding.
Kelly
14 juli 2020
5/5
Jaloezieën
Makkelijk te monteren duidelijke omschrijving. Goede uitleg en behulpzaam in de winkel Gamma Roosendaal
Lemamime
6 november 2019